ماموریت انجمن یاس

در حمایت اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی از کودکان، زنان و مردان مبتلا به سرطان و اعضاء خانواده آنان، انجام فعالیت­های آموزشی، پژوهشی و اطلاع رسانی جهت ارتقاء فرهنگ پیشگیری و درمان به موقع، تهیه بانک اطلاعات بیماران مبتلا به سرطان در استان کرمان، از اهداف انجمن یاس کرمان می باشد که در اساسنامه آن قید شده است. رسته های اصلی فعالیت یاس عبارت است از:

امور آموزشی) پیشگیری و مبارزه با بیماری سرطان از طریق آگاهی رسانی به جامعه

امور درمانی) پوشش هزینه های دارویی، درمانی و بیمارستانی بیماران مبتلا به سرطان

امور خیریه) پوشش رفاهی شامل تغذیه، اسکان موقت، هزینه های تحصیلی، تامین پوشاک خانواده های نیازمند بیماران سرطانی، برگزاری کلاسهای مشاوره و دوره های آموزشی و تفریحی و رفاهی و اردوهای سیاحتی، زیارتی جهت بیماران

انجمن یاس با شفافیت بخشیدن به فعالیتهای و پاسخگو بودن به بزرگوارانی که با کمکهای اهدایی خود سعی در کاهش دردها و رنجهای بیماران سرطانی و خانواده های آنان را دارند. سعی دارد قدرشناس و سپاسگزار دیدگاه انسانی و والا نیکوکاران بزرگواری که سعادت و سلامت و بهداشت و ترقی مردم جامعه را در گروه کمک به همنوع می دانند و بر اساس اندرزهای اخلاقی و آموزه های دینی و وظیفه انسانی خود به یاری سایر انسانها می شتابند. امیدوارست دامنه فعالیتهای خود را گسترش و در راستای اهداف عالیه انسان دوستانه موسسان و اعضای فعال این انجمن، نقش موثری در زمینه مهار نمودن بیماری مهلک سرطان در این بخش از جامعه ایران داشته باشد.

کرمان، ضلع شرقی بلوار 22 بهمن ، جنب کلانتری 15 ساختمان مرکزی انجمن یاس کرمان   

   تلفن/دورنگار: 6 - 33342791-034          info[at]yaas.org.ir

  سفارش تابلو نقره 09198956651

 

ارتباط با ما

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
لطفا آدرس پست الکترونیکی معتبر وارد نمایید.
لطفا موضوع پیام را وارد نمایید.
لطفا متن پیام را وارد نمایید.

ورودی نامعتبر

طراحی وب سایت، توسعه و پشتیبانی: شرکت ریتون نت ایرانیان