معرفی یاس

ما یاس هستیم
انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان "یاس کرمان"، از چهار سال قبل توسط گروهی از تحصیلکردگان، متخصصان و خیر اندیشان کرمان تاسیس و فعالیت خود را آغاز نموده است. ماموریت این انجمن حمایت اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی از افراد مبتلا به سرطان و اعضای خانواده آنان می باشد. همچنین فعالیتهای آموزشی، پژوهشی و اطلاع رسانی به منظور ارتقای فرهنگ پیشگیری و درمان به موقع، از اهداف این انجمن است.

در یاس چه می گذرد
در حال حاضر انجمن یاس با فعالیت از طریق واحد درمان، آموزش، پژوهش  و پیشگیری، عضویت، داوطلبان، مشارکتهای مردمی، روابط عمومی، چاپ و تبلیغات ، مالی و اداری و خدمات رفاهی بیماران در جهت نیل به  اهداف خود تلاش می نماید.

فعالیت بیش از 250 نیروی داوطلب در سنین مختلف و با تحصیلات و تخصص های متفاوت، جذب مداوم خیرین، پوشش بیش از 1200 نفر بیمار زیر چتر حمایتی انجمن،اسکان و میزبانی خانواده بیماران مسافر، برگزاری بازارچه های خیریه، سمینارها و جلسات سخنرانی توجیهی و آگاهی دهنده، چاپ و توزیع بورشور، پوستر و فعالیت سایت اینترنتی، برگزاری جشنها، مراسم مذهبی و اردوهای تفریحی و زیارتی برای بیماران، کلاسهای گروه درمانی و مشاوره برای بیماران و خانواده های آنان، ارتباطات رسانه ای و برنامه های تخصصی در رسانه ملی، خدمات بیمارستانی، جذب خیرین برای اهدای زمین و احداث ساختمان های درمانی تخصصی، آموزشی، خدماتی و اداری انجمن از نتایج فعالیتهای هیات مدیره و واحدها و کارگروه های انجمن می باشد.


یاس چگونه کمک می کند
انجمن یاس سعی می نماید با کمک  پزشکان متخصص و مراکز درمانی بیماران نیازمند به کمک را شناسایی نموده و در تامین هزینه های درمانی آنان شریک باشد. همچنین با برگزاری دروه های گروه درمانی و مشاوره با کمک متخصصین دانشگاهی، در ارتقای سطح روحی بیماران و خانواده های آنها نقش داشته باشد. تامین برخی از هزینه های زندگی بیماران نیز تا حد امکان از دیگر اقدامات انجمن یاس است.


چه کسانی به کمک یاس می آیند
هم اکنون امور اجرایی انجمن توسط اعضای موسس و هیات مدیره و داوطلبان بی ریا و پرتوان انجام می گردد. همچنین کمک هزینه های درمانی بیماران از وجوه اهدایی خیرین و اعضای دائمی تامین می شود. احداث ساختمانها و  مراکز درمانی مورد نیاز استان نیز به واسطه ی اهدای زمین، وقف و کمکهای خیرین آغاز گردیده است.شرکتها و موسسات عدیده ای با ارائه محصولات و خدمات خود به طور رایگان و یا پشتیبانی مالی، انجمن را یاری می نمایند.

کرمان، ضلع شرقی بلوار 22 بهمن ، جنب کلانتری 15 ساختمان مرکزی انجمن یاس کرمان   

   تلفن/دورنگار: 6 - 33342791-034          info[at]yaas.org.ir

  سفارش تابلو نقره 09198956651

 

ارتباط با ما

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
لطفا آدرس پست الکترونیکی معتبر وارد نمایید.
لطفا موضوع پیام را وارد نمایید.
لطفا متن پیام را وارد نمایید.

ورودی نامعتبر

طراحی وب سایت، توسعه و پشتیبانی: شرکت ریتون نت ایرانیان