مهرآوران یاس

     

به همت گروهى از جوانان عزيز دیار "كريمان" نهالىكاشته شد تا به يارى و همراهى خوبان این دیار بتواند قد بکشد و در مسير رشد و بالندگی اميدى باشد براى كودكان نوپایی كه با دیو سرطان دست به گريبانند.

شايد،هيچ دارويى بهتر از اميد به بهبود نباشد که این،مهم دلیلی شد تا گروه مهرآوران ياس(خاله و عموها) به عنوان اولين و تنها گروه خود جوش در استان كرمان در قالب گروه های آموزشى،برگزارى مناسبت ها و جشن ها و گروه روانشناسى فعاليت خود را تداوم بخشد.

اهم اين فعاليت ها  :

١- ايجاد شرايط آموزشی و سرگرمى كودكان برای تسريع در بهبود اين عزيزان وايجاد نشاط و اميدوارى در قالب بازى های فكرى،نقاشى و بازى هاى گروهى .(جهت اجراى بهتر اين امر فضایی مناسب در بخش آنكولوژى تحتعنوان اتاق بازى ، تجهيز گرديده كه نونهالان عزيز به دور از محيط درمانى خود در اين مكان با خاله و عموها به برنامه هاى سرگرمى و آموزشى خود بپردازند.)

٢ -برگزارى برنامه هاى مناسبتى از جمله،جشن شب يلدا،عيد نوروز،مراسم تاسوعا و عاشورا و... .

 ٣-برگزارى كلاس هاى روانشناسى براى همراهان كودكان جهت ايجاد ارتباط بهتر با فرزندان عزيزشان و تسهيل و تسريع مراحل بهبود آن ها.

اينك بعد از چندين سال فعاليت و تلاش بر اين باوريمكه اين نهال نوپا ، با همت و همراهی همه شما عزيزان و دوستداران سلامتی،روزی به درختی تنومند و سرافراز تبديل خواهد شد.

      گرامى مى داريم حضورسبزتان را

کرمان، ضلع شرقی بلوار 22 بهمن ، جنب کلانتری 15 ساختمان مرکزی انجمن یاس کرمان   

   تلفن/دورنگار: 6 - 33342791-034          info[at]yaas.org.ir

  سفارش تابلو نقره 09198956651

 

ارتباط با ما

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
لطفا آدرس پست الکترونیکی معتبر وارد نمایید.
لطفا موضوع پیام را وارد نمایید.
لطفا متن پیام را وارد نمایید.

ورودی نامعتبر

طراحی وب سایت، توسعه و پشتیبانی: شرکت ریتون نت ایرانیان