آیین امضای قرارداد پروژه های جدید انجمن خیریه یاس کرمان

آیین امضای قرارداد پروژه های جدید انجمن خیریه یاس کرمان

آیین امضای قرارداد پروژه های جدید انجمن خیریه یاس کرمان
 • موضوع:

  آیین امضای قرارداد پروژه های جدید انجمن خیریه یاس کرمان

 • میزبان:

  انجمن خیریه یاس کرمان

 • مکان:

  باغ بهرامی

 • تاریخ شروع:

  0/3/27

 • تاریخ پایان:

  0/3/27

 • ساعت:

  7 الی 9

 • اشتراک گذاری:

توضیحات رویداد

همزمان با ۱۲ سالگی انجمن خیریه یاس کرمان برگزار شد:

آیین امضای قرارداد مرکز شیمی درمانی زنده یاد"مصطفی ملکی" و راه اندازی مرکز غربالگی، تشخیص و درمان انواع کم خونی در کرمان

همزمان با ۱۲ سالگی انجمن خیریه یاس کرمان و با حضور دکتر حقدوست معاون آموزشی وزارت بهداشت و رئیس هیئت مدیره انجمن یاس کرمان و رشیدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان و بهرامی مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره انجمن یاس کرمان قرارداد مرکز شیمی درمانی زنده یاد "مصطفی ملکی" و راه اندازی مرکز غربالگی، تشخیص و درمان انواع کم خونی در کرمان با همکاری دانشگاه علوم پزشکی کرمان برگزار شد.

در این آیین دکتر رشیدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان بیان داشت: امروز روز خوبی است، مدت ها منتظر این قرار داد بودیم که با نیت خیر خانواده ملکی محقق شد.

وی در ادامه با تشکر از خانواده ملکی گفت : این کار خداپسندانه اول در زندگی خود ایشان و سپس در زندگی مردم کرمان خصوصا بیماران مبتلا به سرطان که در این بیماری را با خود دارند منشا خیر و برکت خواهد بود.

برادر زنده یاد ملکی در این آیین با اشاره به فوت زنده یاد "مصطفی ملکی" بر اثر بیماری سرطان در جوانی گفت : برادرم متولد ۶۶ بود و در سال ۹۷ درگیر بیماری سرطان روده بزرگ شد، یک سال و نیم درگیر بیماری وی بودیم اما به نتیجه نرسیدیم و برادر به رحمت خدا رفت، من و خانواده ام تصمیم گرفتیم ملک ۸ هزار متری خودمان واقع در بلوار ۲۲ بهمن شهر کرمان را جهت ساخت مرکز درمانی سرطان اهدا کنیم تا هم نامی از برادرم باقی بماند و هم اینکه بتوانیم در کمک به بیماران سرطانی نقشی داشته باشیم.

وی ادامه داد: برادرم متاهل بود اما فرزندی نداشت، در زمان بیماری او رفت و آمد زیادی به مرکز شیمی درمانی جوادالائمه(ع) و بیمارستان باهنر داشتیم ، متوجه کمبود امکانات در این بخش ها شدیم لذا تصمیم گرفتیم که این کار را انجام دهیم تا به جامعه پزشکی و بیماران مبتلا به سرطان کمک کرده باشیم.

این خیر با اشاره به اینکه این کار در زندگیمان تاثیر مثبتی داشته است و همه از ته دل برای انجام این کار خوشحالیم افزود : برای راه اندازی این مرکز جدای از اهدا ملک هر کار از دستمان برآید انجام خواهیم داد و تا راه اندازی این مرکز کمک خواهیم کرد چرا که ما خودمان این درد را کشیدیم و کمبودها را دیدم و مرگ را تجربه کردیم.

لازم به ذکر است، ملک اهدا شده به مرکز خیریه یاس کرمان به متراژ ۸ هزار مترمربع با ۲ هزار متر ساختمان در بلوار ۲۲ بهمن شهر کرمان به ارزش ۱۰۰ میلیارد تومان می باشد که توسط خانواده خیر و نیک اندیش " زنده یاد مصطفی ملکی" اهدا گردیده است و با گنجایش ۸۰ تخت در راستای تکمیل مرکز شیمی درمانی جوادالائمه(ع) احداث می گردد.

همچنین در این مراسم قراردادی مبنی بر راه اندازی مرکز غربالگی، تشخیص و درمان انواع کم خونی در کرمان در ساختمان اهدایی کارنما واقع در بلوار ۲۲ بهمن با همکاری انجمن خیریه یاس کرمان و دانشگاه علوم پزشکی کرمان امضا گردید که بنا به گفته دکتر فارسی نژاد، فوق تخصص خون و سرطان اولین مرکز در سراسر کشور می باشد.

 

 


گالری تصاویر رویداد های انجمن یاس

گالری تصاویر رویداد های انجمن یاس