داستان انجمن یاس

ما یاس هستیم

انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان "یاس کرمان" از سال 1388 توسط گروهی از تحصیل کردگان، متخصصان و خیر اندیشان کرمان تاسیس و فعالیت خود را آغاز نموده است.
ماموریت این انجمن حمایت اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی از افراد مبتلا به سرطان و اعضای خانواده آنان می باشد. همچنین فعالیت های آموزشی و پژوهشی و اطلاع رسانی به منظور ارتقای فرهنگ پیشگیری و درمان به موقع، از اهداف این انجمن است.

درمان بیماران

رسالت اصلی انجمن یاس ارائه خدمات مختلف برای درمان بیماران از شروع بیماری تا بهبود کامل می باشد

مهمانسرا

ارائه خدمات اسکان برای حمایت از بیماران مسافر و کم کردن رنج این عزیزان و همراهان آنها در سفر

سبد کالا

اختصاص سبد کالا با اقلام بسیار متفاوت شامل موارد ضروری زندگی به بیماران و خانواده این عزیزان

تابلو گل نقره

راه اندازی جریان جایگزینی گل نقره برای حمایت از بیماران مبتلا به سرطان به جای گل طبیعی

قلک ها

توضیح قلک های مختلف یاس برای کمک مردم عزیز به بیماران مبتلا به سرطان به عنوان صدقه

داوطلبان

ساماندهی داوطلبان گرانقدر برای کمک در مراسم های مختلف و رویداد های انجمن یاس

در یاس چه می گذرد

در حال حاضر انجمن یاس با فعالیت از طریق واحد های درمان، آموزش و پژوهش، مهمانسرا، عضویت، داوطلبان، مشارکت های مردمی، روابط عمومی و تبلیغات، مالی، اداری و خدمات رفاهی بیماران در جهت نیل به اهداف خود تلاش می کند.
جذب مشارکت افراد علاقه مند خیراندیش و فعالیت بیش از 280 نفر نیروی داوطلب در سنین مختلف و با تحصیلات . تخصص های متفاوت، جذب مداوم خیرین، پوشش دادن بیش 5800 بیمار زیر چتر حمایتی انجمن، اسکان و میزبانی بیش از 66 هزار نفرتخت از بیماران و همراهان آنها، جمع آوری و توزیع بیش از 11320 سبد کالای ارزاق و ما یحتاج بیماران، برگزاری جشنها، بازارچه ها، مراسم مذهبی و ملی، اردوهای تفریحی و زیارتی برای بیماران، تشکیل کلاسهای گروه درمانی و مشاوره برای بیماران و خانواده های آنان، ارتباطات رسانه ای و عمومی، طراحی و ساخت و توزیع انواع قلک و همچنین طراحی تابلوهای تسلیت گل نقره برای کرایه دادن به نفع بیماران به جای تاج گلهای گرانقیمت با عمر کوتاه.

مجوز های یاس

انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان "یاس کرمان" از سال 1388 توسط گروهی از تحصیل کردگان، متخصصان و خیر اندیشان کرمان تاسیس و فعالیت خود را آغاز نموده است. و در سال 1391 پروانه فعالیت سازمان مردم نهاد خود را از وزارت کشور ( استانداری استان کرمان ) دریافت نموده است.

هیئت مدیره یاس

در این بخش اعضا هیئت مدیره انجمن یاس به همراه سمت آنها معرفی خواهند شد