چگونه به یاس کمک کنم؟

چگونه به یاس کمک کنم ؟

شما میتوانید با انجام هر یک از کار های ذکر شده به یاس کمک کنید. واریز کمک های نقدی به منظور ساخت و تجهیز مراکز درمانی مرتبط با درمان بیماران مبتلا به سرطان ، واریز کمک های نقدی به منظور مشارکت در هزینه های درمان بیماران ، اجاره تابلو های گل نقره برای تسلیت و نمادهای تبریک یاس ، دریافت قلک و صندوق های جمع آوری پول ، اهدای نذورات (قربانی، فطریه و...) ، وقف و اعطای املاک و دارایی ها و مشارکت در امور داوطلبانه

چگونه به خانواده بزرگ یاس ملحق شویم ؟

طرح ها

طرح های انجمن یاس به صورت نیاز اختصاصی انجمن در بازه های زمانی مختلف ارائه میگردد، و نیاز مالی اصلی انجمن را با کمک شما تامیین می کند.

کمک مالی مستقیم

کمک مالی مستقیم راهی مناسب و سریع از طریق پرداخت وجه از درگاه امن اینترنتی می باشد.

پیوستن به داوطلبان

جلب مشارکت نیروهای داوطلب و ارتقاع سطح واحد داوطلبان با هدف کمک داوطلبانه به بیماران و مشارکت در رویدادهای انجمن.

حامیان یاس

خیرین مالی و معنوی یاس را تشکیل می دهند، که با حضور این دوستان خیرخواه بیماران و خانواده آنان در آسایش بیشتری به زندگی خود ادامه خواهند داد.

تابلو های گل نقره

انجمن خیریه یاس کرمان جهت تامین بخشی از هزینه های درمانی بیماران تحت پوشش خود اقدام به اجاره تابلو گل نقره، با عنوان نماد همدردی در مراسم ترحیم به جای گل طبیعی نموده است.

قلک های یاس

قلک های انجمن یاس با رویکرد جمع آوری صدقات و نزورات شما هموطنان گرانقدر و استفاده از این منبع جهت درمان و خدمات ویژه به بیماران مبتلا به سرطان ایجاد شد.

مشاوره اختصاصی پیوستن به یاس

برای طرح سوالات خود در زمینه کمک به یاس با ما در ارتباط باشید