چگونه یاس به من کمک می کند ؟

چگونه یاس به من کمک می کند ؟

یاس با پشتیبانی و مشـارکت مردم نوعدوست و نیکوکار تــلاش می کنــد با برنامه ریزی دقیق و مدیریت منسجم تا به بهبود بیماران در سطح بالایی از امیدواری کمک نماید. مشارکت در تامین هزینه های درمان بیماران، برگزاری دوره های گروه درمانی و مشاوره برای بیماران و خانواده آنها، اسکان رایگان و تغذیه بیماران و همراهان آنها، برگزاری اردوهای تفریحی ورزشی و زیارتی، تاسیس و تجهیز مراکز درمان مرتبط با سرطان از جمله رادیوتراپی و فیزیوتراپی، اعزام داوطلبان آموزش دیده به بخش آنکولوژی کودکان و تقویت روحیه همدلی و ایجاد نشاط برای گذراندن دوره درمان آنها، برگزاری مراسم عمومی و مردمی به مناسبتها مذهبی و ملی با مشارکت مردم در جهت دستیابی به اهداف خود فعالیت می کند.

تمامی این کارها با مشارکت مردم و توسط نیروهای داوطلب تحت مدیرت انجمن صورت می گیرد.

انجمن یاس با چه خدماتی از من حمایت می کند ؟

درمان بیماران

آگاه کردن بیمار با روند چگونگی عضویت در انجمن و ارائه خدمات درمانی و رفاهی به بیماران.

اسکان بیماران

هر بیمار میتواند در طول درمان خود به همراه یکی از اعضای خانواده یا یکی از همراهان خود بصورت رایگان در مهمان سرای انجمن یاس اقامت داشته باشد.

کلینیک اختصاصی

در کلینیک انجمن یاس شما میتوانید از خدمات درمانی روزانه مخصوص بیماران استفاده کنید، نوبت دهی دندانپزشکی ، فیزیوتراپی، مشاوره و...

کلاس های آموزشی و اردوها

در کارگروه رفاهی انجمن جهت بهبود سطح آموزشی بیماران کلاس هایی برگزار میگردد و جهت بهبود بیماریشان اردو های سیاحتی و زیارتی برگزار میشود.

سبد کالا

در طول سال اقلام و کالاهای مورد نیاز اولیه خانواده بیماران مبتلا به سرطان به اسم کاربردی سبد کالا جهت بهبود هزینه های زندگی خدمتشان ارائه میگردد.


تسهیلات وام

انجمن با توجه به نیاز بیماران در جهت هزینه های جانبی درمان بیماریشان، با همکاری بانکها اقدام به پرداخت وام به خانواده بیماران کرده است.


مشاوره اختصاصی گرفتن کمک از یاس

برای طرح سوالات خود در زمینه اخذ کمک از انجمن یاس با ما در ارتباط باشید