اهدا 300 بسته خوراکی به مدافعان سلامت

اهدا 300 بسته خوراکی به مدافعان سلامت

اهدا 300 بسته خوراکی به مدافعان سلامت
 • موضوع:

  اهدا 300 بسته خوراکی به مدافعان سلامت

 • میزبان:

  انجمن خیریه یاس کرمان

 • مکان:

  بیمارستان های کرمان

 • تاریخ شروع:

  0/5/26

 • تاریخ پایان:

  0/5/26

 • ساعت:

  10 الی 11 صبح

 • اشتراک گذاری:

توضیحات رویداد

به همت انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان " یاس کرمان " انجام شد:

اهدا ۳۰۰ بسته خوراکی به مدافعان سلامت

انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان "یاس کرمان" به منظور قدردانی از مدافعان سلامت در خط مقدم مبارزه با کوید۱۹، تعداد ۳۰۰ بسته خوراکی شامل کلمپه و آبمیوه توسط یکی از خیرین انجمن "یاس کرمان" به کادر درمان اهدا گردید.

مدیر عامل انجمن خیریه "یاس کرمان" ضمن اشاره به مطلب فوق افزود : با توجه به اوج گیری موج پنجم بیماری کرونا در استان و بستری شدن تعداد زیادی از هم استانی های ما، ظرفیت اختصاصی پذیرش بیماران کرونایی بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی و تامین اجتماعی کرمان تکمیل شده است.

محمدرضا بهرامی  ضمن قدردانی از کمک خیرین بیان کرد: از ابتدای سال تاکنون نذورات و هدایای نقدی و غیرنقدی مختلفی از جمله کپسول اکسیژن، اقلام مصرفی پزشکی ، دستگاه پالس اکسیمتری و یک دستگاه بای پپ و ... از سوی انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان "یاس کرمان" به دانشگاه علوم پزشکی کرمان اهدا شده است.

مدیر عامل انجمن خیریه "یاس کرمان" عنوان کرد: خیّرین و افرادی که می خواهند در نجات جان انسان ها سهیم باشند می توانند مبالغ خود را به شماره حساب :

۲۷۰۲-۸۵۰-۶۵۵۶۵۵۶-۱ و شماره کارت ۶۲۷۴-۱۲۱۹-۴۰۰۶-۳۲۸۲   بانک اقتصاد نوین ویژه کمک به مقابله با همه گیری بیماری  کرونا واریز نمایند.

وی در پایان با اشاره به اقلام موردنیاز بیمارستان های استان من جمله کپسول اکسیژن، مانومتر، فشار سنج، پالس اکسی متر انگشتی، الکتروشوک و دستگاه ونتیلاتور از تمام خیّرین داخل و خارج استان در جهت تهیه اقلام موردنیاز برای مبارزه با این ویروس منحوس دعوت کرد.


گالری تصاویر رویداد های انجمن یاس

گالری تصاویر رویداد های انجمن یاس