مراسم تجلیل از سفیر جهانی انجمن یاس کرمان

مراسم تجلیل از سفیر جهانی انجمن یاس کرمان

مراسم تجلیل از سفیر جهانی انجمن یاس کرمان
 • موضوع:

  مراسم تجلیل از سفیر جهانی انجمن یاس کرمان

 • میزبان:

  انجمن خیریه یاس کرمان

 • مکان:

  انجمن خیریه یاس کرمان

 • تاریخ شروع:

  0/6/21

 • تاریخ پایان:

  0/6/21

 • ساعت:

  19 الی21

 • اشتراک گذاری:

توضیحات رویداد

مراسم تجلیل از" زهرا نعمتی "سفیر جهانی انجمن خیریه "یاس کرمان" برگزار شد

شامگاه روزیکشنبه ۲۱ شهریور مراسم تجلیل از بانوی قهرمان "زهرا نعمتی" به پاس کامیابی های او در مسابقات پارالمپیک توکیو به عنوان سفیر انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان "یاس کرمان" و دارنده سه مدال طلا در سه دوره متوالی پارالمپیک در محوطه باز مقابل انجمن خیریه "یاس کرمان"  با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی انجمن خیریه "یاس کرمان" در این مراسم مدیرعامل انجمن خیریه یاس کرمان ضمن خیر مقدم به حضار و تبریک برای کسب سه مدال طلا در سه دوره متوالی پارالمپیک خانم نعمتی با اشاره به اینکه زهرا نعمتی با اهدا اولین مدال طلا پارالمپیک و کمان خود به انجمن خیریه یاس به عنوان سفیر جهانی یاس شناخته شده، اظهار داشت : خانم نعمتی از خیران این انجمن بوده و تلاش های زیادی برای رساندن پیام انجمن یاس و جذب کمک برای بیماران مبتلا به سرطان داشت.

محمدرضا بهرامی در ادامه به گزارش کوتاهی از عملکرد و پروژه های در دست اقدام این انجمن اشاره و افزود: این انجمن طی مدت 12 سال تاکنون بیش از پنج هزار بیمار مبتلا به سرطان را تحت پوشش خود قرار داده است

مدیرعامل انجمن خیریه یاس کرمان ادامه داد: در حال حاضر ماهانه حدود ۳۰۰ میلیون تومان هزینه های دارو و درمان بیماران مبتلا به سرطان تحت پوشش پرداخت می شود و طی سال های اخیر حدود ۱۵ هزار بسته حمایتی را نیز بین خانواده های تحت حمایت توزیع گردیده است.

بهرامی با اشاره به اینکه انجمن خیریه یاس کرمان تاکنون ۶۶ هزار نفر تخت بیمارستانی در اختیار بیماران مبتلا به سرطان و همراهانشان با دو وعده غذای گرم به طور رایگان قرار داده است گفت: هزینه های تامین نوشت افزار دانش آموزان خانواده های مبتلا به سرطان طی سال های گذشته نیز تامین شده است.

 در ادامه این مراسم مدیرکل بهزیستی استان کرمان با اشاره به اینکه انجمن خیریه یاس کرمان کارهای بسیار مطلوبی برای حمایت از بیماران انجام داده است افزود : خدمات مجموعه خیریه یاس برای عامه مردم است و مجموعه وسیعی از خدمات اثرگذار را در حل مشکلات خانواده های درگیر بیماری سرطان ارائه می دهد.

عباس صادق زاده  با بیان اینکه یکی از نمونه کارهای خوبی که در این انجمن صورت گرفته، همین مراسم تجلیل امشب است، افزود : مراسم تجلیل از افراد و شخصیت های مثبت جامعه تجلیل از یک فرد نیست بلکه تجلیل از یک الگو، مسیر و جریانی است که باید به آنها بیشتر توجه کنیم .

وی افزود: تجلیل از این الگوها ، مسیر خیر را نیز باز می کند و باید به این برنامه ها بیشتر توجه کنیم.

مدیرکل بهزیستی استان کرمان گفت: حدود سه هزار نفر از جوانان و نوجوانان دارای معلولیت در عرصه های ورزشی فعالیت می کنند و تعدادی زیادی از این افراد پا به عرصه ورزش گذاشتند که این مهم به واسطه الگوگیری از شخصیت هایی چون خانم "زهرانعمتی" است.

وی  در پایان اظهارامیدواری کرد که سال های آینده شاهد حضور بانوان بیشتری در عرصه ملی و بین المللی در حوزه ورزش معلولان باشیم.

در این مراسم زهرا نعمتی دارنده مدال طلای پارالمپیک در حالی که به آینده الهام بخش زنان ایرانی در جهان اشاره کرد، تاکید نمود که هنوز به سقف آرزوهایش نرسیده و تا همین جا نیز دعای خیر مردم و پدر و مادر برای کسب چنین افتخارهایی بسیار اثرگذار بوده است.

وی اظهارداشت: افتخار می کنم به عنوان نماینده ای از شهر کرمان در مجامع بین المللی توانستم افتخاراتی را کسب کنم و پرچم کرمان را بالا ببرم.

نعمتی همچنین با اشاره به فعالیت هایش به عنوان سفیر انجمن خیریه "یاس کرمان" گفت: سال های زیادی در کنار انجمن یاس هستم و امروز خبرهای خوب و برنامه های زیادی در انجمن یاس در جریان است و امیدوارم بتوانم در پیشبرد چنین اهدافی قدمی بردارم

وی با بیان اینکه انجمن خیریه و مردم نهاد "یاس کرمان" امروز یکی از معتبرترین انجمن های کشوری است افزود: انجمن خیریه "یاس کرمان" همراه همه کسانی است که در زمان سخت بیماری نیاز به کمک دارند و واژه های زیادی را می توان در توصیف خدمات ارزنده"یاس " بیان کرد. 

عضو تیم پاراتیراندازی ایران و دارنده سه مدال طلای پارالمپیک بیان داشت: سفیر انجمن یاس شدن یک سعادت بود که نصیب من شد؛ همه کرمانی ها این انجمن را دوست دارند و باعث افتخارم است که سال‌ها عضو کوچکی از این انجمن هستم و از همه ورزشکاران کرمان می خواهم که عضوی از انجمن یاس باشند و بمانند

شایان ذکر است در پایان این مراسم از بانوی قهرمان کرمانی با اهدا تندیس انجمن خیریه یاس کرمان تجلیل به عمل آمد.

همچنین، در حاشیه این مراسم "بی بی بختیاری" بانوی سالمند و نیکوکاری که تمامی دارایی خود را وقف انجمن خیریه یاس کرده است از زهرا نعمتی تجلیل کرد و این بانوی قهرمان خاضعانه بر دستان بی بی به پاس عمل خیرخواهانه ایشان بوسه زد.

روابط عمومی انجمن خیریه یاس کرمان

 

 

 

 


گالری تصاویر رویداد های انجمن یاس

گالری تصاویر رویداد های انجمن یاس