انجمن خیریه "یاس کرمان" در میان انجمن های برتر حوزه سلامت کشور

انجمن خیریه "یاس کرمان" در میان انجمن های برتر حوزه سلامت کشور

انجمن خیریه "یاس کرمان" در میان انجمن های برتر حوزه سلامت کشور
 • موضوع:

  انجمن خیریه "یاس کرمان" در میان انجمن های برتر حوزه سلامت کشور

 • میزبان:

  وزارت بهداشت

 • مکان:

  تالار امام خمینی (ره) دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

 • تاریخ شروع:

  0/12/15

 • تاریخ پایان:

  0/12/15

 • ساعت:

  8 الی 13

 • اشتراک گذاری:

توضیحات رویداد

انجمن خیریه "یاس کرمان" در میان انجمن های برتر حوزه سلامت کشور

صبح روز گذشته (۱۵ اسفندماه ۱۴۰۰ ) مراسم تجلیل از تشکل های مردم نهاد برتر حوزه سلامت ایران با حضور دکتر بهرام عین‌اللهی، وزیر بهداشت، دکتر شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، دکتر زالی رئیس دانشگاه، مهندس محمودی مشاور وزیر بهداشت در حوزه مشارکت‌های اجتماعی، دکتر صادقی مدیر کل سازمان‌های مردم‌نهاد و خیران سلامت وزارت بهداشت و جمعی از خیران و پیشکسوتان و مسئولان کشوری در تالار امام خمینی (ره) دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان "یاس کرمان" ، در این مراسم از تشکل های مردم نهاد برتر حوزه سلامت کشور تقدیر شد که از این میان ۱۷ تشکل برتر بصورت نمادین لوح تقدیر خود را از دست دکتر عین اللهی وزیربهداشت دریافت نمودند و نام انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان "یاس کرمان" به عنوان نهمین خیریه مردم نهاد حوزه سلامت به جایگاه دعوت شد و محمدرضا بهرامی مدیرعامل انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان "یاس کرمان" به عنوان نماینده انجمن لوح تقدیر خود را از دست وزیر محترم بهداشت دریافت نمود.
مدیر عامل انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان "یاس کرمان" در حاشیه این مراسم ضمن تبریک به همراهان یاس کرمان بیان داشت : طی مدتی که از تشکیل انجمن یاس کرمان میگذرد انصافا کارهای ارزنده و ماندگاری انجام شده است.
محمدرضا بهرامی با اشاره به  ۵۵۰۰ بیمار مبتلا به سرطان تحت پوشش انجمن خیریه "یاس کرمان" اظهار داشت : این انجمن پروژه های زیرساختی سلامت را با نیت کمک به بیماران مبتلا به سرطان احداث نموده که می توان به ساخت مهمانسرای مجهز با شصت تخت، ساخت درمانگاه و بخش آنکولوژی و هماتولوژی در بیمارستان افضلی پور کرمان اشاره نمود.
وی در ادامه با بیان اینکه 5 پروژه زیرساختی سرطان دیگر در دست ساخت انجمن یاس کرمان، در راستای تکمیل زنجیره درمان در استان است، اظهار داشت : پروژه های کلینیک کم خونی، بخش آنکولوژی دو، کلینیک رادیوتراپی، آزمایشگاه مجهز سرطان و بزرگترین مرکز شیمی درمانی کشور با حمایت خیرین انجمن یاس کرمان نیز در دست احداث است.
مدیر عامل انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان "یاس کرمان" در پایان اظهار امیدواری کرد که با حمایت مردم خوب کرمان ان شاالله به زودی شاهد بهره برداری از همه پروژه های یاس خواهیم بود.
لازم به ذکر است، قبل از انجمن یاس کرمان ، مجموعه خیرین سلامت ، مجمع خیرین کشور، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان (محک)، موسسه خیریه بهنام دهش پور، انجمن خیریه اوتیسم ایران، انجمن حمایت از زنان و کودکان پناهنده (حامی)، انجمن حمایت از کودکان یا ناهنجاری های مادرزادی (محکم) ، انجمن اهدای عضو ایرانیان به عنوان انجمن های برتر کشور در حوزه سلامت معرفی گردیدند.


گالری تصاویر رویداد های انجمن یاس

گالری تصاویر رویداد های انجمن یاس